Tag: kształt

kształt

Zaprojektuj dom z głową, tanio i pięknie

Zaprojektuj dom z głową, tanio i pięknie

Jeśli właśnie urządzamy swoje cztery kąty trzeba zatroszczyć się o najdrobniejszy szczegół. W pierwszej kolejności zadbajmy o pomieszczenia reprezentacyjne, w których przyjmujemy znajomych jak na przykład salon, jadalnia czy przedpokój.


Pragmatyczne urządzenie przedpokoju nie jest takie proste, jakby się mogło... Read More »

W jaki sposób zaaranżować własną sypialnię

W jaki sposób zaaranżować własną sypialnię

Aby mieć zdrowie i powodzenie, trzeba robić właściwe rzeczy w odpowiednim miejscu i stosownym czasie – mawiają Chińczycy. Tak właśnie jest ze spaniem. W zależności jak dobrze wypoczęliśmy, zależy cały dzień.

Sypialnia to przestrzeń specyficzna nie tylko z tego względu , że spędzamy w niej jedną trzecią życia. Warta uwagi jest chociażby strona świata na której znajdują się jej okna. Pamiętajmy więc aby do spania w domu decydować się na miejsce odosobnione, słabo nasłonecznione oraz znajdujące się jak najdalej od hałaśliwego wejścia.... Read More »

Dowiedz się, jakie zlewozmywaki są najlepsze dla Ciebie

Dowiedz się, jakie zlewozmywaki są najlepsze dla Ciebie

Nieodłączną częścią wyposażenia praktycznie każdej kuchni są zlewozmywaki. Jeżeli nawet ktoś posiada jakiś model zmywarki, to bez zlewozmywaka ciężko się obejść. Wytwórcy proponują niezwykle duży wybór zlewów, różnią się one liczbą komór, wielkością ociekacza a także materiałem, z którego są zrobione. Jeszcze do niedawna najbardziej popularne były zlewozmywaki zrobione z nierdzewnej stali, lecz dzisiaj coraz częściej konsumenci wybierają modele wykonane z innych materiałów.... Read More »

Jakie wybrać krzesła do ogrodu?

Jakie wybrać krzesła do ogrodu?

Krzesła ogrodowe to podstawowe elementy wyposażenia na sezon wiosna-lato. W tej kategori odnajdziemy również krzesła na taras i balkon, a ponadto modele jakie znakomity pasują do kawiarni czy... Read More »