Tag: kształt

kształt

W jaki sposób zaaranżować własną sypialnię

W jaki sposób zaaranżować własną sypialnię

Aby mieć zdrowie i powodzenie, trzeba robić właściwe rzeczy w odpowiednim miejscu i stosownym czasie – to stare powiedzenie, którym posługują się Chińczycy. Tak właśnie jest ze spaniem. Od tego czy dobrze wypoczęliśmy, zależy cały dzień.

Sypialnia to przestrzeń specyficzna nie tylko dlatego , że przesypiamy w niej jedną trzecią życia. Istotna jest nawet strona świata na którą wychodzą okna. Pamiętajmy więc by do spania w domu decydować się na miejsce zaciszne, słabo nasłonecznione oraz znajdujące się z dala od hałaśliwego wejścia.... Read More »

Zaprojektuj dom z głową, tanio i pięknie

Zaprojektuj dom z głową, tanio i pięknie

Jeżeli właśnie urządzamy swoje mieszkanie musimy zatroszczyć się o każdy szczegół. W pierwszej kolejności zatroszczmy się o pomieszczenia reprezentacyjne, w jakich przyjmujemy znajomych jak na przykład salon, jadalnia czy przedpokój.


Praktyczne urządzenie przedpokoju wcale nie jest takie łatwe, jakby się mogło... Read More »

Dowiedz się, jakie zlewozmywaki są najlepsze dla Ciebie

Dowiedz się, jakie zlewozmywaki są najlepsze dla Ciebie

Nieodłączną częścią wyposażenia każdej kuchni są zlewozmywaki. Jeżeli nawet ktoś posiada jakiś model zmywarki, to bez nawet małego zlewozmywaka trudno się obejść. Producenci oferują niezwykle duży wybór zlewozmywaków, różniących się one liczbą komór, wielkością ociekacza a przede wszystkim surowcem, z którego zostały zrobione. Jeszcze do niedawna najpopularniejsze były zlewozmywaki zrobione ze szlachetnej stali, ale dzisiaj coraz częściej klienci decydują się na modele zrobione z innego materiału.... Read More »

Jakie wybrać krzesła do ogrodu?

Jakie wybrać krzesła do ogrodu?

Krzesła ogrodowe to podstawowe elementy wyposażenia na sezon wiosna-lato. W tej kategori odnajdziemy również krzesła na taras i balkon, a ponadto modele jakie znakomity pasują do kawiarni czy... Read More »