Tag: kształt

kształt

Zaprojektuj dom z głową, tanio i pięknie

Zaprojektuj dom z głową, tanio i pięknie

Jeżeli właśnie urządzamy własne mieszkanie trzeba zatroszczyć się o każdy detal. W pierwszej kolejności zadbajmy o wnętrza reprezentacyjne, w jakich przyjmujemy znajomych takie jak salon, jadalnia czy przedpokój.


Pragmatyczne urządzenie przedpokoju wcale nie jest takie proste, jakby się mogło... Read More »

Dowiedz się, jakie zlewozmywaki są najlepsze dla Ciebie

Dowiedz się, jakie zlewozmywaki są najlepsze dla Ciebie

Nieodłączną częścią wyposażenia praktycznie każdej kuchni są zlewozmywaki. Jeżeli nawet ktoś posiada jakiś model zmywarki, to bez zlewozmywaka ciężko się obejść. Wytwórcy proponują niezwykle duży wybór zlewów, różnią się one liczbą komór, wielkością ociekacza a także materiałem, z którego są zrobione. Jeszcze do niedawna najbardziej popularne były zlewozmywaki zrobione z nierdzewnej stali, lecz dzisiaj coraz częściej konsumenci wybierają modele wykonane z innych materiałów.... Read More »

W jaki sposób zaaranżować własną sypialnię

W jaki sposób zaaranżować własną sypialnię

Aby mieć zdrowie i powodzenie, trzeba robić właściwe rzeczy w odpowiednim miejscu i stosownym czasie – to stare powiedzenie, którym posługują się Chińczycy. Tak właśnie ma się rzecz ze spaniem. Od tego czy dobrze wypoczęliśmy, zależy reszta dnia.

Sypialnia to przestrzeń specyficzna nie tylko z tego względu , że spędzamy w niej jedną trzecią życia. Ważna jest nawet strona świata na której znajdują się jej okna. Nie zapominajmy więc aby do spania w domu decydować się na miejsce spokojne, mało nasłonecznione i położone z dala od drzwi wejściowych.... Read More »

Jakie wybrać krzesła do ogrodu?

Jakie wybrać krzesła do ogrodu?

Krzesła ogrodowe to podstawowe elementy wyposażenia na sezon wiosna-lato. W tej kategori odnajdziemy również krzesła na taras i balkon, a ponadto modele jakie znakomity pasują do kawiarni czy... Read More »