Tag: łazienka

łazienka

Sekret funkcjonalnej łazienki. W jaki sposób zapewnić sobie unikalną aranżację łazienki?

Sekret funkcjonalnej łazienki. W jaki sposób zapewnić sobie unikalną aranżację łazienki?

Warto mieć na uwadze, jak istotną rolę pełni w domu łazienka, która powinna być w szczególności w pełni funkcjonalna. Planując remont łazienki należy zwrócić największą uwagę na płytki, jakie powinny być wykonane z materiałów najwyższej jakości. Pękające lub odpadające kafelki mogłyby narazić nas na bardzo duże koszta, a w związku z tym najlepiej wybierać płytki tylko sprawdzonych producentów. Jak można zauważyć wielką popularnością mogą pochwalić się ostatnimi czasy łazienki nowoczesne, które charakteryzują się prostotą oraz minimalizmem.... Read More »

Kabiny prysznicowe mają przeróżne sposoby otwierania

Kabiny prysznicowe mają przeróżne sposoby otwierania

Kiedy aranżujemy łazienkę oraz pragniemy w niej zamontować prysznic, to pojawia się zapytanie, jak powinna on prezentować się i które rozwiązanie powinno być wykorzystane. Mamy szansę założyć specjalny brodzik, który kupimy w sklepie, lecz również realny jest prysznic bez brodzika. Wtenczas musimy pamiętać o tym, żeby płytki w miejscu, gdzie będzie kabina, okazały się troszkę w spadzie, tak aby woda nie wypływała nam na całą łazienkę, jedynie spływała do syfonu, który będzie dobrze ukryty pod płytkami.... Read More »

6 porad, w jaki sposób urządzić komfortową łazienkę

6 porad, w jaki sposób urządzić komfortową łazienkę

Najwięcej propozycji płytek odnajdziemy w sklepach firmowych wytwórców, oraz w sieci. Co istotne, mamy szanse tam również popatrzeć na ciekawe oferty aranżacji łazienek oraz później zastosować je również u siebie. Jakby nie było, z pewnością takie rozwiązanie jest bardzo właściwe, ponieważ dobrze możemy założyć jak będzie prezentowała się nasza łazienka i mamy równocześnie pewność, że będzie się ona prezentowała tak jak byśmy... Read More »

kabiny natryskowej skrojonej na skalę wymogów

kabiny natryskowej skrojonej na skalę wymogów

Dobór kabiny natryskowej skrojonej na skalę potrzeb domowników i przystosowanej do łazienki nie jest wcale prosty. Tym bardziej, iż wytwórcy coraz to nagminniej rozpieszczają klientów dodatkami, jakie zwiększają wygodę i radość korzystania z natrysku. Dlatego też przed kupnem należałoby zastanowić się nad kilkoma tematami, które ułatwią dobór kabiny... Read More »

Next Page »