Tag: lodówki

lodówki

Jakie urządzenia są przydatne w każdej kuchni?

Jakie urządzenia są przydatne w każdej kuchni?

Urządzanie kuchni może być wielkim wyzwaniem, zwłaszcza dla osób, które zajmują się niniejszym tematem pierwszy raz. Rzecz jasna można zlecić zrobienie planu oraz zakup niezbędnych sprzętów firmie zajmującej się tego typu usługami, lecz o wiele przyjemniej jest samemu wybierać sprzęt, jaki chcemy używać w swoim domu. Co zatem będzie nam potrzebne, kiedy aranżujemy przestrzeń... Read More »

Najlepsze lodówki

Najlepsze lodówki

Kupując sprzęty dla swojej kuchni, takie jak potrzebne w naszym klimacie lodówki, trzeba zastanowić się chwilę nie jedynie nad ich poręcznością, lecz także nad konkretnym wyglądem oraz wytrzymałością. Warto przypatrzeć się mocno doświadczonym markom, które od wielu lat zajmują się wytwarzaniem tego rodzaju przedmiotów. Ufając sprawdzonej marce produkującej na przykład takie urządzenia, jak lodówka Hotpoint Ariston E4D AA B C, można uniknąć wielu rozczarowań i problemów z wymarzonym urządzeniem własnej... Read More »

Części wymienne pozwalające naprawę sprzęt AGD

Części wymienne pozwalające naprawę sprzęt AGD

Kiedyś, kiedy kupowaliśmy lodówkę to zostawała ona w naszym mieszkaniu przez wiele długich lat. Kiedy cokolwiek się psuło zawsze u sąsiada, albo w piwnicy znalazło się część zamienną, która pozwoliła przez jakiś czas pochodzić naszemu sprzętowi. Dziś bywa podobnie, jeśli chodzi o części agd w Szczecinie to raczej nie będzie kłopotu kupnem odpowiednich części. Czasem zepsuła nam się pralka albo zamrażarka nie chłodzi. Wtedy warto jest poszukać pasującej części, którą powinniśmy wymienić, by wszystko było okej. Ale nowoczesny sprzęt AGD nie zawsze da się naprawić. A nawet, jeśli da się zreperować to koszt części będzie tak wysoki, że lepszym rozwiązaniem będzie kupno nowego sprzętu na gwarancji.... Read More »