Tag: lodówki

lodówki

Jakie urządzenia są przydatne w każdej kuchni?

Jakie urządzenia są przydatne w każdej kuchni?

Aranżowanie kuchni może być wielkim wyzwaniem, szczególnie dla osób, które zajmują się tym tematem po raz pierwszy. Jak najbardziej można zlecić stworzenie konceptu i zakup koniecznych urządzeń firmie zajmującej się tego rodzajami usługami, lecz o wiele przyjemniej jest samodzielnie dobierać sprzęt, jaki chcemy używać w swoim domu. Co w takim razie będzie nam potrzebne, gdy urządzamy przestrzeń... Read More »

Najlepsze lodówki

Najlepsze lodówki

Wybierając sprzęty do własnej kuchni, takie jak potrzebne w naszym klimacie lodówki, warto pomyśleć chwilę nie jedynie nad ich funkcjonalnością, ale także nad konkretnym designem oraz wytrzymałością. Należy zainteresować się w szczególności mocno doświadczonym markom, jakie od dziesiątek lat zajmują się designem tego typu przedmiotów. Ufając sprawdzonej marce produkującej na przykład takie urządzenia, jak lodówka Hotpoint Ariston E4D AA B C, da się uniknąć dużej liczby rozczarowań i problemów z perfekcyjnym urządzeniem swojej... Read More »

Części wymienne pozwalające naprawę sprzęt AGD

Części wymienne pozwalające naprawę sprzęt AGD

Kiedyś, kiedy kupowaliśmy lodówkę to zostawała ona w naszym mieszkaniu przez wiele długich lat. Kiedy cokolwiek się psuło zawsze u sąsiada, albo w piwnicy znalazło się część zamienną, która pozwoliła przez jakiś czas pochodzić naszemu sprzętowi. Dziś bywa podobnie, jeśli chodzi o części agd w Szczecinie to raczej nie będzie kłopotu kupnem odpowiednich części. Czasem zepsuła nam się pralka albo zamrażarka nie chłodzi. Wtedy warto jest poszukać pasującej części, którą powinniśmy wymienić, by wszystko było okej. Ale nowoczesny sprzęt AGD nie zawsze da się naprawić. A nawet, jeśli da się zreperować to koszt części będzie tak wysoki, że lepszym rozwiązaniem będzie kupno nowego sprzętu na gwarancji.... Read More »