Mnóstwo rozmaitych wzorów fototapet

Mnóstwo rozmaitych wzorów fototapet

W sprzedaży osiągalnych jest wiele przeróżnych modeli fototapet. Jednakże nie jedynie wzorem należy się kierować wybierając ją.
Fototapety ścienne występują w czterech głównych rodzajach.

Są to fototapety z papieru, foliowe, laminowane, także winylowe. Fototapeta papierowa jest mało wytrzymała na wilgoć, czy ścieranie, wobec tego należy ją aplikować w miejscach suchych, oraz tych gdzie nie będzie wystawiona na dotyk i ścieranie. Jej zaletą jest cena, w porównaniu do pozostałych fototapet jest względnie tania.

pieniądze

Autor: Wolfgang Lonien
Źródło: http://www.flickr.com
Fototapeta winylowa jest bardzo odporna, najczęściej wyposażona w grunt fizelinowy. Dzięki temu jest trwała i wytrzymała na wilgotność, tłuszcz, również ścieranie, można ją myć.

Jeżeli masz ochotę poznać więcej informacji na omawiany temat – odsyłam do serwisu www (http://superledpoland.pl/produkty/oswietlenie-wewnetrzne/panele-wpuszczane-led), ponieważ tam są wartościowe fakty opisujące przedstawiany wątek.

Jej konstrukcja umożliwia wymianę powietrza, dzięki temu ściana pod nią oddycha. Surowiec użyty do jej produkcji sprawia, że są to doskonałe fototapety do łazienki i kuchni. Fototapeta laminowana na podłożu lateksowym jest bardzo wytrzymała na każdego typu szorowanie, wolno ją myć niejednokrotnie, nawet środkami chemicznymi. Wodoodporna doskonała do toalety i kuchni, aczkolwiek z powodzeniem można stosować ją także w innych pokojach. Jej walorem jest to, że wspaniale kryje felery i niedoskonałości ścian. Fototapeta foliowa jest samoprzylepna, druk umieszczony jest na tkaninie poliestrowej. Ten gatunek fototapety przykleja się na prostych powierzchniach.

Sporadycznie używa się ją na ścianach, częściej na sprzętach, bądź drzwiach.
Niebanalną opcją jest fototapeta 3D. Jest to niezaprzeczalnie niebanalna, wyjątkowa i bardzo interesująca ozdoba każdego pokoju.

Similar Posts
Oświetlenie – jakie rodzaje są dostępne w sprzedaży? Sprawdź rekomendowane produkty
Oświetlenie – jakie rodzaje są dostępne w sprzedaży? Sprawdź rekomendowane produkty
Urządzenie pokoju dla dzieci nie należy do łatwych. W zależności od wieku dziecka należy go urządzić tak, aby w...
Staroświeckie mieszkanie
Staroświeckie mieszkanie
Nie masz pojęcia, w jakim stylu umeblować swoje mieszkanie? W tym krótkim wpisie wskazujemy, że warto postawić na oldskulowe wzorce....
Salon zawsze w modzie
Salon zawsze w modzie
Salon to jedno z najistotniejszych pomieszczeń w większości domów. Bez względu na to, jak spore jest twoje mieszkanie, najczęściej...