Modna ozdoba mieszkań

Modna ozdoba mieszkań

Dzisiaj bez problemu można sobie zamówić nalepki na laptopa z obrazkiem jaki tylko nam się podoba, może być to widok miasta, geometryczny deseń, albo fotografia ukochanej. Tak samo jest z naszymi ścianami, które ozdobić możemy przykładowo drzewem genealogicznym bądź widokiem na XIX – wieczną ulicę Warszawy. Naturalnie wykorzystując takie dekoracyjne zabiegi musimy zachować ostrożność, by nie przedawkować. Pomieszczenie w jakim zamieszkujemy ma być miejscem wypoczynku, nie powinno więc być nadmiernie krzykliwie dekorowane bo nie odpoczniemy.

Fotorolety z chmurami w sypialni

Autor: fivaro.pl
Źródło: fivaro.pl
Dobrym pomysłem może być następująca dekoracja wnętrza: jednobarwne ściany, najlepiej w barwach pastelowych, do tego proste sprzęty klasyczne Ikea lub nowoczesne stworzone z metalu i szkła, dyskretne oświetlenie. Takowe wnętrze potrzeba w jakiś sposób ożywić. Jeżeli mamy za oknem piękny widok (dla przykładu zieleniec) problem rozwiązuje się sam. Jednakże ci z nas którzy mają za oknem las… wieżowców nie są na straconej pozycji.

Dzisiaj dzięki współczesnej technologii można sobie stworzyć niewielki ogród we wnęce okiennej, gdyż z pomocą przybywają nowomodne rolety okienne wyglądające tak samo jak fototapety. Potrafią one odwzorowywać ogród czy też dowolny inny krajobraz. Możemy sobie zafundować rolety okienne prezentujące tygrysa czy z lasem deszczowym, w zależności od naszego charakteru bądź kierunku w którym urządzony jest nasz dom – przekonaj się: fivaro.pl/.

Rolety okienne to kawałek materiału rozpięty na oknie za pomocą specjalnej ramy z mechanizmem rozwijania i zwijania. Klasycznie będzie to tkanina jedwabna, natomiast współczesne rolety okienne wykonane bywają z tworzyw sztucznych na których nadrukowane są różnorodne obrazy. Podobne rozwiązanie sprawia, że względnie łatwo jest je czyścić. Wystarcza przetrzeć je delikatnie wilgotną ściereczką, i mamy z głowy ewentualne zabrudzenia. Rolety okienne poza tym iż są elementem ozdobnym spełniają także funkcje praktyczne. Przy ich pomocy szybkim sposobem można zapewnić sobie nieco intymności. Nie będziemy już obawiać się, że w trakcie kolacji przy świecach z partnerką będzie nam towarzyszył ciekawski sąsiad z naprzeciwka, zerkający przez nasze okna.

Similar Posts
Gdzie kupisz piękne lampy w dobrych cenach? Poradnik dla poszukujących
Jeśli właśnie wykańczasz swoje mieszkanie, wtedy niewątpliwie wiesz doskonale, jak wiele czasu i energii trzeba w to wkładać żeby...
Stylizacja pokoi minimalistycznych, jaka spodoba się każdemu.
Stylizacja pokoi minimalistycznych, jaka spodoba się każdemu.
W tej chwili w modzie pozostają trendy, w których przeważa stylistyka minimalizmu. Osoby ukierunkowane na to, żeby w...
Spójrzmy na klimatyzatory przenośne zibro
Spójrzmy na klimatyzatory przenośne zibro
Klimatyzatory mogą fantastycznie działać przez cały rok. Zrzędzimy na to, że w lecie w danym pokoju okazuje się być gorąco,...