Tag: naczynia

naczynia

Co zrobić, żeby odkurzacz mógł być wykorzystywany jako odświeżacz za ok. 1 zł?

Co zrobić, żeby odkurzacz mógł być wykorzystywany jako odświeżacz za ok. 1 zł?

Wszyscy uwielbiamy przebywać w schludnych oraz pachnących świeżością domach. Często to właśnie po zapachu oceniamy, czy dane miejsce jest tym, w którym chcemy przebywać.


Jeśli z kolei czujemy jakiś nieprzyjemny dla nas zapach, a rzecz dotyczy naszego domu, od razu pragniemy w tamtym miejscu... Read More »

Azjatycki wok w polskiej kuchni

Azjatycki wok w polskiej kuchni

Kuchnia stanowi najważniejszy element prawie każdego domu. Jest miejscem przyrządzania pożywienia, a także często pełni rolę domowego centrum spotkań. Do niedawna jedynymi wykorzystywanymi tam naczyniami służącymi przygotowaniu posiłków były garnki, rondle i patelnie. Współcześnie zaobserwować można pewną zmianę. W polskich kuchniach zagościł... Read More »

Który zlewozmywak wybrać do swojej kuchni

Który zlewozmywak wybrać do swojej kuchni

We współczesnej kuchni praca przy zlewie może być przyjemnym działaniem. Wszystko zależy od tego, jaki typ zlewozmywaka wybierzemy jak także jak stworzymy jego otoczenie. Kuchnia bez niego nie istnieje, nie pokonały go zmywarki. Ale pomimo to nie stoi w jednym miejscu i odważnie pośpiesza za modą, nieobce są mu również nowości techniczne oraz udoskonalenia. Potrzebuje należytej oprawy, wówczas praca przy nim staje się... Read More »

Stwórz swoją kuchnię na nowo, czyli co każda pani domu mieć powinna.

Stwórz swoją kuchnię na nowo, czyli co każda pani domu mieć powinna.

Kuchnia to serce domu – zdanie stare jak świat i tak samo prawdziwe. Dobrze urządzona kuchnia to podstawa. Stworzenie kuchni godnej podziwu, której pozazdroszczą nam inni nie jest takie łatwe. Zastanawiając się nad urządzeniem kuchni trzeba pamiętać o wielu rzeczach. A to o elektryce, żeby nie biegać z każdym urządzeniem przez całą kuchnie tylko mieć możliwość podłączenia do prądu w dowolnym miejscu. Równie ważnymi elementami, o które trzeba się zatroszczyć są oświetlenie i powierzchnia użytkowa naszej kuchni. Niezbyt mocne światło, a jednocześnie prawidłowe oświetlenie wszystkich najważniejszych fragmentów kuchni to sztuka. Jeśli chodzi o miejsce, to również powinno być urządzone praktycznie: trzeba wybrać, które szafki mają być na jedzenie, a które na naczynia, tak aby niepotrzebnie nie chodzić między nimi a... Read More »