Tag: naczynia

naczynia

Azjatycki wok w polskiej kuchni

Azjatycki wok w polskiej kuchni

Kuchnia jest najważniejszym elementem w wielu domach. Jest miejscem przyrządzania pożywienia, a także na co dzień pełni rolę domowego centrum spotkań. W ostatnim czasie jedynymi używanymi tam naczyniami do przygotowania potraw były garnki, rondle i patelnie. Od pewnego czasu obserwować można pewną zmianę. W polskich kuchniach obecny jest... Read More »

Który zlewozmywak wybrać do swojej kuchni

Który zlewozmywak wybrać do swojej kuchni

W nowoczesnej kuchni praca przy zlewozmywaku może być miłą czynnością. Wszystko zależy od tego, jaki wariant zlewozmywaka wybierzemy jak również jak wykreujemy jego otoczenie. Kuchnia bez niego nie istnieje, nie zwyciężyły go zmywarki. Jednakże mimo to nie stoi w jednym miejscu i odważnie pośpiesza za modą, nieobce są mu również nowości techniczne jak też udoskonalenia. Wymaga właściwej oprawy, wtedy praca przy nim staje się mniej... Read More »

Stwórz swoją kuchnię na nowo, czyli co każda pani domu mieć powinna.

Stwórz swoją kuchnię na nowo, czyli co każda pani domu mieć powinna.

Kuchnia to serce domu – opinia stara jak świat i tak samo prawdziwe. Wygodnie urządzona kuchnia to priorytet. Stworzenie kuchni godnej podziwu, której pozazdroszczą nam inni nie jest takie proste. Zastanawiając się nad urządzeniem kuchni trzeba pamiętać o całym mnóstwie rzeczy. A to o elektryce, żeby nie przemieszczać się z każdym urządzeniem przez całą kuchnie tylko podłączyć je do prądu w dowolnym miejscu. Równie ważnymi elementami, o które trzeba zadbać są oświetlenie i powierzchnia użytkowa naszej kuchni. Niezbyt inwazyjne światło, a jednocześnie dobre oświetlenie wszystkich najistotniejszych części kuchni to sztuka. Jeśli chodzi o miejsce, to również powinno być zagospodarowane praktycznie: trzeba zastanowić się, które szafki mają być na jedzenie, a które na naczynia, tak aby nie robić zbędnych długości między nimi a... Read More »

Co zrobić, żeby odkurzacz mógł być wykorzystywany jako odświeżacz za ok. 1 zł?

Co zrobić, żeby odkurzacz mógł być wykorzystywany jako odświeżacz za ok. 1 zł?

Wszyscy uwielbiamy przebywać w schludnych oraz pachnących świeżością domach. Często to właśnie po zapachu oceniamy, czy dane miejsce jest tym, w którym chcemy przebywać.


Jeśli z kolei czujemy jakiś nieprzyjemny dla nas zapach, a rzecz dotyczy naszego domu, od razu pragniemy w tamtym miejscu... Read More »