Tag: napój

napój

Czas na herbatę to nie frazes, to musi być ważny punkt Twojego dnia. Zobacz, jak ciemna herbata wpływa na zdrowie

Czas na herbatę to nie frazes, to musi być ważny punkt Twojego dnia. Zobacz, jak ciemna herbata wpływa na zdrowie

Herbata jest odpowiednia na wszystko, mówimy, jak jesteśmy w stanie cieszyć się jej wspaniałym smakiem. Jesteśmy w stanie to robić o każdej porze, w okresie, kiedy jest ciepło czy zimno, wieczorem i z samego rana. Niektórzy mają specjalny rytuał picia herbaty na przykład o godzinie czwartej w południe, chociaż to akurat kojarzy się z Wyspiarzami i ich zwyczajami. Wielu spore ilości herbaty pije w okresie letnim, podczas największych upałów, ponieważ najlepiej nawadniają one organizm. A Ty jakie masz zwyczaje i jakie najbardziej lubisz rodzaje herbat? Słyszałeś o tym, jak wiele jest typów herbat do... Read More »

Herbata niezmiennie od lat jest ukochanym napojem mnóstwa ludzi – interesujące gatunki

Herbata niezmiennie od lat jest ukochanym napojem mnóstwa ludzi – interesujące gatunki

Śmiało można orzec, że herbata należy do tego typu trunków, jakie nigdy się nie nudzą. Najlepiej smakuje w późne, jesienne wieczory bądź zimą po szybkim spacerze na mrozie, gdy błogo rozgrzewa całe ciało. Przeciwnie zaś latem wszyscy lubią popijać ją w wersji mrożonej, z kostkami lodu i cytryną.... Read More »

Praktyczne sprzęty kuchenne – czajnik elektryczny i młynek do kawy – nie brakuje ci podstawowych sprzętów w kuchni?

Praktyczne sprzęty kuchenne – czajnik elektryczny i młynek do kawy –  nie brakuje ci podstawowych sprzętów w kuchni?

Większość z nas swój dzień zaczyna od kubka gorącej, pachnącej i smacznej kawy czy też herbaty. Niezbędnym sprzętem, którego używamy podczas przygotowania kawy, herbaty bądź innych ciepłych napojów, jest naturalnie czajnik. Teraz możemy zdecydować się na kupno czajnika typowego, którego używamy na kuchence, lub nabyć czajnik elektryczny. Sporo ludzi ma w swych domach ten drugi model czajnika, ponieważ czajnik elektryczny jest sporo bardziej użyteczny.... Read More »