Tag: napój

napój

Praktyczne sprzęty kuchenne – czajnik elektryczny i młynek do kawy – nie brakuje ci podstawowych sprzętów w kuchni?

Praktyczne sprzęty kuchenne – czajnik elektryczny i młynek do kawy –  nie brakuje ci podstawowych sprzętów w kuchni?

Większość z nas swój dzień zaczyna od kubka gorącej, pachnącej i dobrej kawy bądź herbaty. Niezbędnym sprzętem, jakiego używamy w czasie sporządzania kawy, herbaty lub innych ciepłych napojów, jest rzecz jasna czajnik. Obecnie zdołamy zdecydować się na kupno czajnika typowego, jakiego używamy na kuchence, lub kupić czajnik elektryczny. Multum osób ma w swoich domach ten drugi typ czajnika, gdyż czajnik elektryczny jest sporo bardziej przydatny.... Read More »

Czas na herbatę to nie frazes, to musi być ważny punkt Twojego dnia. Zobacz, jak ciemna herbata wpływa na zdrowie

Czas na herbatę to nie frazes, to musi być ważny punkt Twojego dnia. Zobacz, jak ciemna herbata wpływa na zdrowie

Herbata jest odpowiednia na wszystko, mówimy, kiedy jesteśmy w stanie się raczyć jej cudownym smakiem. Możemy to robić o każdej porze, w okresie, jak jest zimno czy ciepło, wieczorem i z samego rana. Wielu pielęgnuje specjalny rytuał picia herbaty przykładowo o godzinie 4 w południe, choć to akurat kojarzy się z Anglikami i ich zwyczajami. Wielu duże ilości herbaty pije w lato, w czasie największych upałów, bo najbardziej korzystnie nawadniają one organizm. A Ty jakie masz przyzwyczajenia i jakie najbardziej lubisz rodzaje herbat? Słyszałeś o tym, jak wiele jest rodzajów herbat do... Read More »

Herbata niezmiennie od lat jest ukochanym napojem mnóstwa ludzi – interesujące gatunki

Herbata niezmiennie od lat jest ukochanym napojem mnóstwa ludzi – interesujące gatunki

Śmiało da się orzec, że herbata przynależy do tego typu trunków, które wcale się nie nudzą. Najlepiej smakuje w późne, jesienne wieczory bądź zimą po szybkim spacerze na chłodzie, gdy czule rozgrzewa całe ciało. Natomiast latem wszyscy lubią pić ją w wersji mrożonej, z kostkami lodu i cytryną.... Read More »