Tag: oświetlenie

oświetlenie

Oświetlenie ledowe w biurze

Oświetlenie ledowe w biurze

Światło służy nie jedynie do rozjaśniania i pokazywania drogi. Jest w stanie urozmaicić jakość i funkcjonalność, podwyższyć pułap bezpieczeństwa i stworzyć elastyczne powierzchnie, które dopasowują się do praktykowanych zadań. Obecne oświetlenie przemysłowe wywiera mniejszy wpływ na środowisko i przynosi zredukowanie kosztów, a jednocześnie pozwala uzyskać wyższą jakość i produktywność. Stosowne oświetlenie punktu i obrębu zadaniowego jest niezbędne. Pozytywne wyniki właściwego oświetlenia dowodzą, że światło może bardzo dobrze oddziaływać na nasze zdrowie i... Read More »

W jaki sposób prawidłowo oświetlić pokój dzienny

W jaki sposób prawidłowo oświetlić pokój dzienny

Nie ma w domu drugiego wnętrza, jakie wymagałoby tak różnorodnego oświetlenia, jak salon. Wykorzystujemy tu wszystkie rodzaje lamp: żyrandole sufitowe, stołowe a także plafony i taśmy LED. Światło powinno być w taki sposób zaprojektowane, ażeby niezależnie można było używać rozmaitych źródeł światła. Pewne wyłączać, drugie włączać. Oświetlenie salonu musi spełniać 3 funkcje: po pierwsze - znakomicie oświetlać, a więc rozjaśniać całe wnętrze i precyzyjnie doświetlać poszczególne strefy. Po drugie – upiększać, a więc budować klimat. Po trzecie akcentować niektóre elementy wyposażenia, dla przykładu oświetlać na dzieło... Read More »

Oświetlenie LED – sprawdzone rozwiązanie dające unikalne walory wizualne

Oświetlenie LED – sprawdzone rozwiązanie dające unikalne walory wizualne

Aby zapewnić sobie oświetlenie łączące funkcje - praktyczną, jak i dekoracyjną zdecydowanie należy zdecydować się na paski LED. Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest połączenie pasków z kasetonami, co pozwala otrzymać niesamowite efekty gry światła. Odpowiednio zaprojektowane kasetony w połączeniu z paskami LED wprowadzają unikalny wystrój i ciekawy klimat.... Read More »

Światło do kuchni

Światło do kuchni

Wszyscy wiele razy słyszeliśmy stwierdzenie, iż kuchnia to serce domu. Trafne spostrzeżenie gdyż, w tym pomieszczeniu zazwyczaj koncentruje się pozytywna energia, troska o drugiego człowieka, aromaty i przyjazna... Read More »

Next Page »