Tag: pokój

pokój

Moda na różne propozycje wystroju domu zmienia się ciągle. Kiedyś niesłychanie podobała się boazeria, były także tapety ścienne, później różne tynki strukturalne. Teraz rekordy popularności bije coś innego.

Moda na różne propozycje wystroju domu zmienia się  ciągle. Kiedyś niesłychanie  podobała się boazeria, były także tapety ścienne, później różne tynki strukturalne. Teraz rekordy popularności bije coś innego.

My, chcąc być choć w części na bieżąco chcemy tych nowości. Nie ma się czemu dziwić, bo nowe plany na upiększenie domu wręcz zapierają dech w piersiach. Dzięki bardzo nowoczesnym trendom możemy poczuć się we swoim mieszkaniu jak w raju, a wrażenia optyczne jakich dają są nie z tej... Read More »

Meblujemy nowoczesny dom

Meblujemy nowoczesny dom

Kiedy uda nam się wreszcie kupić długo wyczekiwane mieszkanie, stajemy przed problemem, w jaki sposób je urządzić? Koncepcji jest bez liku, ale jak wśród nich znaleźć najlepszy? Najpierw powinniśmy odpowiedzieć sobie na pytanie, w jakim stylu chcemy mieć wyposażenie. W jakich odcieniach czujemy się wyśmienicie? Czy wolimy stylizowane meble, czy też raczej lekkie, niedrogi, łatwe w montażu meble europejskich firm. Jakie rozwiązania będą właściwe do naszej przestrzeni i w jaki sposób uczynić nasze wnętrze bardziej... Read More »

Komody drewniane z szufladami to odpowiedni zakup

Komody drewniane z szufladami to odpowiedni zakup

Gdy jesteśmy na etapie urządzania swojego domu i chcemy posiadać gwarancję, że znajdzie się w nim wszystko co konieczne i funkcjonalne, to należy sprawdzić sklepy meblowe. Tam będziemy mogli wszystkiego dotykać, ale co istotniejsze, będziemy mieli okazję zobaczyć proponowane stylizacje oraz kto przewidzi, być może jakąś zastosujemy u... Read More »

Zaprojektuj pokój swojego dziecka naprawdę ładnie i kolorowo przy pomocy bajecznych fototapet

Zaprojektuj pokój swojego dziecka naprawdę ładnie i kolorowo przy pomocy bajecznych fototapet

Każda matka pragnie, aby pokój jej dziecka był bezpieczny oraz wygodny, a przy tym wielobarwny i radosny. Wielkim wyzwaniem, kiedy chodzi o aranżację sypialni dla najmłodszych, jest pokrycie ścian. Musi być ono nie tylko ładne, ale również solidne i bezpieczne.... Read More »

Next Page »