Tag: pokoje

pokoje

W jaki sposób zaaranżować nastrojową alkowę

W jaki sposób zaaranżować nastrojową alkowę

W sypialni odpoczywasz i uspokajasz się po całym dniu. Od tegoż pomieszczenia na ogół oczekuje się, że będzie sprzyjało wyciszeniu. Urządzenie go w przytulny sposób służy osiągnięciu owych zamiarów. Jak jednak to zrobić? Zastosuj się do paru poniższych wskazówek.
W przytulnej alkowie sprawdzą się barwy ciepłe - wszelakie brązy oraz beże są na miejscu.... Read More »

Urozmaicenie dekorowania ścian – postaw na dowolne szablony do ścian

Urozmaicenie dekorowania ścian – postaw na dowolne szablony do ścian

W malowaniu zwykle ograniczamy się do jednej góra dwóch barw, większa ilość powodowałoby co najmniej dziwne odczucie. Bardziej kolorowe kojarzą się nade wszystko z fototapetami. Urozmaicenie pokoju zyskamy nie tylko dzięki klejonym, wybranym wcześniej tapetom.... Read More »

Moda na różne propozycje wystroju domu zmienia się ciągle. Kiedyś niesłychanie podobała się boazeria, były także tapety ścienne, później różne tynki strukturalne. Teraz rekordy popularności bije coś innego.

Moda na różne propozycje wystroju domu zmienia się  ciągle. Kiedyś niesłychanie  podobała się boazeria, były także tapety ścienne, później różne tynki strukturalne. Teraz rekordy popularności bije coś innego.

My, chcąc być choć w części na bieżąco chcemy tych nowości. Nie ma się czemu dziwić, bo nowe plany na upiększenie domu wręcz zapierają dech w piersiach. Dzięki bardzo nowoczesnym trendom możemy poczuć się we swoim mieszkaniu jak w raju, a wrażenia optyczne jakich dają są nie z tej... Read More »