Tag: pokoje

pokoje

Urozmaicenie dekorowania ścian – postaw na dowolne szablony do ścian

Urozmaicenie dekorowania ścian – postaw na dowolne szablony do ścian

W malowaniu zwykle ograniczamy się do jednej góra dwóch barw, większa ilość powodowałoby co najmniej dziwne odczucie. Bardziej kolorowe kojarzą się nade wszystko z fototapetami. Urozmaicenie pokoju zyskamy nie tylko dzięki klejonym, wybranym wcześniej tapetom.... Read More »

W jaki sposób zaaranżować nastrojową alkowę

W jaki sposób zaaranżować nastrojową alkowę

W sypialni odpoczywasz i relaksujesz się po pełnym pracy dniu. Od tego wnętrza zwykle oczekuje się, że będzie sprzyjało wyciszeniu. Zaprojektowanie go w nastrojowy sposób służy osiągnięciu tych zamierzeń. Jak jednak to uczynić? Zastosuj się do paru naszych wskazówek.
W zacisznej sypialni sprawdzą się ciepłe barwy - wszelakie brązy oraz beże będą na miejscu.... Read More »

Moda na różne propozycje wystroju domu zmienia się ciągle. Kiedyś niesłychanie podobała się boazeria, były także tapety ścienne, później różne tynki strukturalne. Teraz rekordy popularności bije coś innego.

Moda na różne propozycje wystroju domu zmienia się  ciągle. Kiedyś niesłychanie  podobała się boazeria, były także tapety ścienne, później różne tynki strukturalne. Teraz rekordy popularności bije coś innego.

My, chcąc być choć w części na bieżąco chcemy tych nowości. Nie ma się czemu dziwić, bo nowe plany na upiększenie domu wręcz zapierają dech w piersiach. Dzięki bardzo nowoczesnym trendom możemy poczuć się we swoim mieszkaniu jak w raju, a wrażenia optyczne jakich dają są nie z tej... Read More »