Tag: pokoje

pokoje

W jaki sposób zaaranżować nastrojową alkowę

W jaki sposób zaaranżować nastrojową alkowę

W alkowie wypoczywasz i relaksujesz się po pełnym pracy dniu. Od tego wnętrza zazwyczaj oczekuje się, że sprzyjać będzie wyciszeniu. Urządzenie go w przytulny sposób służy osiągnięciu tychże zamysłów. Jak jednak to uczynić? Zastosuj się do paru poniższych wskazówek.
W intymnej sypialni sprawdzą się ciepłe barwy - wszelakie brązy a także beże będą odpowiednie.... Read More »

Moda na różne propozycje wystroju domu zmienia się ciągle. Kiedyś niesłychanie podobała się boazeria, były także tapety ścienne, później różne tynki strukturalne. Teraz rekordy popularności bije coś innego.

Moda na różne propozycje wystroju domu zmienia się  ciągle. Kiedyś niesłychanie  podobała się boazeria, były także tapety ścienne, później różne tynki strukturalne. Teraz rekordy popularności bije coś innego.

My, chcąc być choć w części na bieżąco chcemy tych nowości. Nie ma się czemu dziwić, bo nowe plany na upiększenie domu wręcz zapierają dech w piersiach. Dzięki bardzo nowoczesnym trendom możemy poczuć się we swoim mieszkaniu jak w raju, a wrażenia optyczne jakich dają są nie z tej... Read More »

Urozmaicenie dekorowania ścian – postaw na dowolne szablony do ścian

Urozmaicenie dekorowania ścian – postaw na dowolne szablony do ścian

Przy malowaniu ścian decydujemy się na jedną, góra dwie barwy, większa ilość powodowałoby co najmniej dziwne odczucie. Wielobarwne wnętrza utożsamiamy głównie z tapetami. Jednak urozmaicić pokój w kolejne kolory można nie tylko przez gotowe w całości tapety.... Read More »