Tag: pościel

pościel

Co brać pod uwagę wybierając kołdrę?

Co brać pod uwagę wybierając kołdrę?

Po ciężkim dniu dobrze jest wsunąć się pod ciepłą kołderkę. Myślimy o tym momencie przez cały dzień. To wyjątkowo miła perspektywa, kiedy wiemy, że w mieszkaniu jesteśmy w stanie się wygrzać. Zwłaszcza zimą jest nam to bardzo wskazane. Kiedy temperatury spadają bardzo nisko, nie ma nic milszego, niż wsunąć się pod kołdrę i słodko... Read More »

Zdrowy odpoczynek jest bardzo ważny dla człowieka

Zdrowy odpoczynek jest bardzo ważny dla człowieka

Po ciężkim dniu dobrze jest wskoczyć pod cieplutką kołderkę. Myślimy o tym momencie przez cały dzień. To bardzo przyjemna perspektywa, kiedy wiemy, że w mieszkaniu jesteśmy w stanie się wygrzać. Zwłaszcza w zimie jest nam to wyjątkowo potrzebne. Kiedy temperatury spadają bardzo nisko, nie ma nic przyjemniejszego, niż wsunąć się pod pierzynkę i słodko... Read More »

Jak dobrać odpowiedni zestaw pościeli?

Jak dobrać odpowiedni zestaw pościeli?

Większości ludzi zapewne bardzo trudno byłoby wyobrazić sobie tradycyjny normalny sen bez komfortowego łóżka i pościeli. Ten ostatni element posiada niezwykle ważną rolę dla dobrego i efektywnego snu. Ludzie przyzwyczaili się do odpoczynku pod miękką kołdrą, część z nich także nie mogłaby zasnąć bez przykrycia.... Read More »