Tag: remont

remont

Pora na zmiany- mieszkanie dla dorastającego

Pora na zmiany- mieszkanie dla dorastającego

Gdy nasze dziecko pojawia się na świecie, najczęściej śpi z nami. Rodzice czują się spokojniejsi, wiedząc, że maluch jest tuż obok nich. I w ten sposób, przygotowywany od dawna, pokój dla dzidziusia stoi niepotrzebny. Kolorowe mebelki zbierają kurz, a w łóżeczku śpią zabawki. Ale taki stan rzeczy nie potrwa długo. Prędzej, czy później dzieciak powróci do swojego pokoiku. A za jakiś czas zdecydowanie zażąda zmiany... Read More »

W jaki sposób odpowiednio dopasować oświetlenie do naszego mieszkania?

W jaki sposób odpowiednio dopasować oświetlenie do naszego mieszkania?

Uniwersalnie wiadomo, że spełnienie remontu naszego mieszkania, to trudne zadanie, z jakim przychodzi się nam zmierzyć. Jest ono jednak niezbędnością, przed którą nie jesteśmy w stanie w żaden sposób się zabezpieczyć. Nasze miejsca zamieszkania na efekt czasu tracą bowiem szczególnie wiele swoich walorów wizualnych, jakie we własnym działaniu powinniśmy... Read More »

Jak ciekawie urządzić pokoje w naszym mieszkaniu?

Jak ciekawie urządzić pokoje w naszym mieszkaniu?

Prace remontowe, budowanie domu czy też zwyczajna chęć zmiany może być wspaniałą okazją do urządzenia wnętrz idealnie w takim stylu, jak sami tego oczekujemy. Oczywiście jeżeli nie posiadamy pomysłu ani poczucia smaku, powinno się powierzyć to fachowcom, którzy zdecydowanie będą wiedzieć, jak z wyczuciem zmieniać pokoje. Gdy jednak wiemy, że samodzielnie także świetnie damy sobie radę, aranżacja nie musi sprawiać najmniejszych... Read More »

Fototapety na zamówienie mamy szansę dobrać do własnych oczekiwań

Fototapety na zamówienie mamy szansę dobrać do własnych oczekiwańTrzeba zobaczyć jak wyglądają fototapety na zamówienie

Jeżeli obejrzeliśmy wszystkie fototapety jakie pojawiają się w galeriach zdjęciowych przeróżnych producentów oraz ciągle nie trafiliśmy na nic odpowiedniego dla siebie, to trzeba się zastanowić, czy nie robić fototapety na... Read More »

Next Page »