Odświeżamy kwatera

Odświeżamy kwatera

Tak już jest, że większości z mężczyzn nie przyjdzie samo do głowy aby cokolwiek ulepszać w swoim najbliższym otoczeniu. Nie biorę tutaj pod uwagę żadnych małych zmian w rodzaju: nowy komputer, zestaw stereo bądź telefon komórkowy, ponieważ to są drobnostki nie godne nawet wspominania. Mam raczej na myśli to, iż nie wprowadzi on przemian mających wpływ na wygodę mieszkanka, a już z całą pewnością nie zwróci uwagi na kolor ścian. Dopiero pojawienie się partnerki może to odmienić.

kwiaty

Autor: Angela Redmon
Źródło: http://www.flickr.com

Nagle ważnym staje się prezencja stolika, stara kanapa jakby traci na swoich atutach i dostrzegamy że konieczna staje się jej wymiana czy przynajmniej przemalowanie mieszkania. Nie olśniło naszego pana że zwyczajnie to druga połowa wytyka mu do tej pory nie spostrzegane szczegóły. I chcąc nie chcąc trzeba skupić uwagę na tym, jakie wybrać fototapety na ścianę – a nie będzie to nieskomplikowana czynność. Gama wzorów przyprawia o zawrót głowy.

Jeżeli Twym planem na dziś jest wytypowanie następnego tak nietypowego artykułu jak ten, to uczciwie zalecam tę ofertę. Przemyśl to – ona Ci się spodoba.

Naturalnie nie może być tak że jedynie fototapety na ścianę kłaść będziemy, ponieważ od nadmiaru dobra może nas boleć głowa po pewnym czasie, a przecie w domku przed wszystkim mamy byczyć się po nierzadko ciężkim dniu pracy. Musimy zatem znaleźć złoty środek pomiędzy kolorem a jego brakiem, chaosem a harmonią. Dobrym pomysłem jest połączenie jednobarwnych tapet z jednym pasmem fototapety kwiaty, na przykład w środkowej części ściany. Tutaj świetne przykłady: .

Naturalnie kolor ścian musi być dopasowany do stylu w jakim ma zostać odrestaurowane nasze wnętrze, ale tu zapewne dyrektywy wyda piękniejsza połowa. My panowie powinniśmy zająć się raczej stroną techniczną, a ta również do łatwych nie należy. Pod uwagę musimy wziąć czy wcześniej położone były fototapety na ścianę, jeżeli tak i ściana jest gładka starcza niewielki nakład pracy.

kwiaty

Autor: Lynda
Źródło: http://www.flickr.com

Gorzej gdy ściana była malowana wcześniej kilkukrotnie, wówczas konieczne może być jej wyrównanie z pomocą gipsu i gładzi nim położymy wyselekcjonowane przez nas desenie. Niebanalne znaczenie ma pora w jakiej realizujemy tapetowanie. Doświadczeni fachowcy tychże prac raczej unikają w czasie później jesieni i zimy ze względu na niskie temperatury, gdyż kleje do tapetowania zawierają w swym składzie wodę.

Similar Posts
Pokój stołowy i kuchnia – a więc jakie sprzęty wyselekcjonować do najistotniejszego wnętrza – serca mieszkania?
Pokój stołowy i kuchnia – a więc jakie sprzęty wyselekcjonować do najistotniejszego wnętrza – serca mieszkania?
Szukasz umeblowania do kuchni i jadalni, choć nie posiadasz na niego planu? Nasz mini wytwór powie Tobie, co...
Gazetniki pomogą nam zachować ład oraz trzyma wszystkie gazety w jednym miejscu
Gazetniki pomogą nam zachować ład oraz trzyma wszystkie gazety w jednym miejscu
Dobre zaAranżowanie wnętrz będzie posiadało duży wpływ na to, czy będziemy chcieli w takich pomieszczeniach spędzać czas i czy...
Krzesła do kuchni możemy nabyć w różnym rozmiarze
Krzesła do kuchni możemy nabyć w różnym rozmiarze
Kuchnia musi okazać się wspaniale zaaranżowana

Kuchnia to miejsce, gdzie szykujemy dania, gdzie wkładamy sporo serca w to,...