Tag: restauracja

restauracja

Bezpieczny piekarnik

Bezpieczny piekarnik

Modne stało się pitraszenie w największych stacjach telewizyjnych. W głównym paśmie nadawania czcigodne miejsce zajęły programy kucharskie. Gwiazdorami są szefowie patelni renomowanych restauracji. Gotują oni w rozlicznych miejscach, a to skansen wioski lubelskiej, a to ciepłe kraje. Gdzie by nie był kuchmistrz przy przyrządzaniu dań snuje opowieści na temat miejsca w którym się znalazł, jego zwyczajów kulinarnych lub też - kiedy tłem jest studio telewizyjne lub odmienne pomieszczenie - rozwodzi się na temat zalet zdrowej kuchni, całość przetykając instrukcjami zrealizowania konkretnej potrawy. Nie dziwi zatem iż gremialnie rzucił się naród do pitraszenia. Ambicją wielu z nas jest serwowanie na spotkaniach rodzinnych oryginalnych dań.... Read More »

Prowadzisz restaurację? Dowiedz się, co powinieneś uczynić, aby zadbać o swoich klientów.

Prowadzisz restaurację? Dowiedz się, co powinieneś uczynić, aby zadbać o swoich klientów.

Jeżeli zamierzasz prowadzić własną restaurację, powinieneś mieć świadomość, iż sukces Twojego przedsięwzięcia nie leży wyłącznie w zatrudnieniusprawdzonego kucharza i kelnera. Odkryj, co jeszcze stanowi o sukcesie dobrej... Read More »

Przyjęcie – ale gdzie?

Przyjęcie – ale gdzie?

Organizowanie prywatek z rozmaitych okazji to stara tradycja ludzi. Od dawien dawna ludzie rozróżniają dni normalne i te, w których powinno się celebrować. Przyczyn świętowania jest wiele. Niegdyś ludzie zbierali się w gromady, by ucztować, kiedy cieszyli się z bogatych plonów albo owocnych łowów. Celebracje miały związek również z cyklem pór roku. W ostatnim czasie badacze odkryli, że przesławny Stonehenge był używany podczas celebrowania... Read More »

O potrzebie rozrywki w życiu młodych rodziców

O potrzebie rozrywki w życiu młodych rodziców

Pojawienie się niemowlaka zmienia całe życie młodych rodziców. I to na bardzo wielu płaszczyznach, zacząwszy od psychicznej - każde z rodzicieli zmienia swój punkt widzenia, ta delikatna istotka staje się centrum ich świata. Wyjątkowo dobitnie widać to w przypadku gdy pojawia się pierwsza pociecha. Podobnie jak z pierwszym uczuciem wszystko jest nowe doskonałe oraz musi być wykonane w 100... Read More »