Tag: restauracja

restauracja

Bezpieczny piekarnik

Bezpieczny piekarnik

Modne stało się pitraszenie w najpopularniejszych telewizjach. W głównym paśmie nadawania czcigodne miejsce zajęły programy kucharskie. Gwiazdami są szefowie kuchni renomowanych restauracji. Gotują oni w rozmaitych plenerach, a to skansen wioski lubelskiej, a to egzotyczne kraje. Gdzie by nie był kuchmistrz przy przygotowywaniu potraw snuje gawędy na temat miejsca w którym się znalazł, jego obyczajów kucharskich bądź też - jeśli tłem jest atelier telewizyjne czy odmienne pomieszczenie - rozwodzi się na temat pozytywów zdrowej kuchni, całość przeplatając wytycznymi zrealizowania konkretnej potrawy. Nic zatem dziwnego że gremialnie rzucił się naród do pitraszenia. Aspiracją wielu z nas jest podanie na spotkaniach rodzinnych nowych potraw.... Read More »

O potrzebie rozrywki w życiu młodych rodziców

O potrzebie rozrywki w życiu młodych rodziców

Pojawienie się niemowlaczka zmienia całe życie pary. I to na bardzo wielu płaszczyznach, począwszy od psychicznej - każde z rodzicieli zmienia swój punkt widzenia, ta delikatna istota staje się sercem ich świata. W szczególności wyraźnie widać to w przypadku gdy rodzi się pierwsza pociecha. Tak samo jak z pierwszą miłością wszystko jest nowe doskonałe oraz musi zostać wykonane na 100... Read More »

Przyjęcie – ale gdzie?

Przyjęcie – ale gdzie?

Robienie imprez z rozmaitych okazji to najdawniejsza tradycja człowieka. Od dawien dawna ludzie rozróżniają dni zwykłe i te, w których należy celebrować. Powodów świętowania było wiele. Kiedyś ludzie zbierali się w gromady, by ucztować, gdy cieszyli się z bogatych plonów albo owocnego polowania. Święta miały związek także z sezonami roku. Parę lat temu badacze doszli do konkluzji, że pradawny Stonehenge był wykorzystywany w czasie świętowania... Read More »

Prowadzisz restaurację? Dowiedz się, co powinieneś uczynić, aby zadbać o swoich klientów.

Prowadzisz restaurację? Dowiedz się, co powinieneś uczynić, aby zadbać o swoich klientów.

Jeśli planujesz prowadzić swoją restaurację, powinieneś zdawać sobie sprawę z tego, iż sukces Twojego biznesu nie tkwi tylko w zatrudnieniudobrego kucharza i kelnera. Odkryj, co jeszcze decyduje o sukcesie dobrej... Read More »