Tag: restauracja

restauracja

Bezpieczny piekarnik

Bezpieczny piekarnik

Kultowe stało się pitraszenie w największych stacjach telewizyjnych. W głównym paśmie nadawania czcigodne miejsce zajęły programy kucharskie. Gwiazdami są szefowie kuchni najlepszych restauracji. Gotują oni w przeróżnych miejscach, a to skansen wsi lubelskiej, a to egzotyczne kraje. Gdzie by nie był kucharz przy przygotowaniu potraw snuje opowieści na temat miasta w którym się znalazł, jego zwyczajów kucharskich albo też - jeśli tłem jest atelier telewizyjne czy odmienne pomieszczenie - rozwodzi się na temat plusów zdrowej kuchni, całość przeplatając wytycznymi sporządzenia konkretnej potrawy. Nic więc dziwnego iż gremialnie rzucił się naród do kucharzenia. Aspiracją wielu jest serwowanie na spotkaniach familijnych nieznanych dań.... Read More »

Prowadzisz restaurację? Dowiedz się, co powinieneś uczynić, aby zadbać o swoich klientów.

Prowadzisz restaurację? Dowiedz się, co powinieneś uczynić, aby zadbać o swoich klientów.

Jeżeli zamierzasz prowadzić własną restaurację, powinieneś mieć świadomość, iż sukces Twojego przedsięwzięcia nie leży wyłącznie w zatrudnieniusprawdzonego kucharza i kelnera. Odkryj, co jeszcze stanowi o sukcesie dobrej... Read More »

Przyjęcie – ale gdzie?

Przyjęcie – ale gdzie?

Organizowanie prywatek z rozmaitych okazji to stara tradycja ludzi. Od dawien dawna ludzie rozróżniają dni normalne i te, w których powinno się celebrować. Przyczyn świętowania jest wiele. Niegdyś ludzie zbierali się w gromady, by ucztować, kiedy cieszyli się z bogatych plonów albo owocnych łowów. Celebracje miały związek również z cyklem pór roku. W ostatnim czasie badacze odkryli, że przesławny Stonehenge był używany podczas celebrowania... Read More »

O potrzebie rozrywki w życiu młodych rodziców

O potrzebie rozrywki w życiu młodych rodziców

Pojawienie się niemowlaka zmienia całe życie młodych rodziców. I to na bardzo wielu płaszczyznach, zacząwszy od psychicznej - każde z rodzicieli zmienia swój punkt widzenia, ta delikatna istotka staje się centrum ich świata. Wyjątkowo dobitnie widać to w przypadku gdy pojawia się pierwsza pociecha. Podobnie jak z pierwszym uczuciem wszystko jest nowe doskonałe oraz musi być wykonane w 100... Read More »