Tag: ściany

ściany

W jaki sposób zaaranżować nastrojową alkowę

W jaki sposób zaaranżować nastrojową alkowę

W sypialni odpoczywasz i uspokajasz się po całym dniu. Od tegoż pomieszczenia na ogół oczekuje się, że będzie sprzyjało wyciszeniu. Urządzenie go w przytulny sposób służy osiągnięciu owych zamiarów. Jak jednak to zrobić? Zastosuj się do paru poniższych wskazówek.
W przytulnej alkowie sprawdzą się barwy ciepłe - wszelakie brązy oraz beże są na miejscu.... Read More »

Odświeżamy kwatera

Odświeżamy kwatera

Tak to już jest, że większości z panów nie przyjdzie samo na myśl aby cokolwiek ulepszać w swoim najbliższym otoczeniu. Nie biorę tu pod uwagę żadnych małych zmian typu: nowy telewizor, zestaw stereo czy też komórka, bo to są drobnostki nie godne nawet wspominania. Mam raczej na myśli to, że nie wprowadzi on zmian wpływających na wygodę mieszkanka, a już na pewno nie zwróci uwagi na wygląd ścian. Dopiero zjawienie się partnerki może to odmienić.... Read More »

Zaprojektuj pokój swojego dziecka naprawdę ładnie i kolorowo przy pomocy bajecznych fototapet

Zaprojektuj pokój swojego dziecka naprawdę ładnie i kolorowo przy pomocy bajecznych fototapet

Każda matka chce, by pokoik jej dziecka okazał się bezpieczny i przyjazny, a przy tym wielobarwny oraz wesoły. Wielkim wyzwaniem, kiedy chodzi o aranżację sypialni dla dziecka, okazuje się pokrycie ścian. Powinno być ono nie tylko estetyczne, ale też solidne oraz bezpieczne.... Read More »

Oryginalne pomysły z użyciem fototapet

Oryginalne pomysły z użyciem fototapet

Jesteś indywidualistą, jaki nie lubi robić to co inni mu karzą? Albo jesteś osobą z niezmierzoną wyobraźnią oraz non stop masz jakieś pomysły? Co więcej masz duszę artysty, zaś w domu albo mieszkaniu masz wiele wykonanych własnoręcznie przedmiotów, lub namalowanych samodzielnie obrazów? Jeżeli chociaż na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś tak, to poniższy artykuł jest o tobie oraz dla ciebie.


Tematem naszego artykułu będzie omówienie różnych aranżacji salonów z użyciem fototapet, ponadto w zależności od typu twej... Read More »

Next Page »