Tag: ściany

ściany

Odświeżamy kwatera

Odświeżamy kwatera

Tak to już jest, iż większości z panów nie przyjdzie samo na myśl żeby cokolwiek modyfikować w swym najbliższym środowisku. Nie biorę tutaj pod uwagę żadnych małych zmian w rodzaju: nowy telewizor, zestaw stereo bądź też telefon komórkowy, bowiem to są drobnostki nie warte nawet wspomnienia. Mam raczej na myśli to, iż nie wprowadzi on zmian wpływających na luksus mieszkanka, a już z pewnością nie zwróci uwagi na ściany. Dopiero pojawienie się partnerki może to zmienić.... Read More »

W jaki sposób zaaranżować nastrojową alkowę

W jaki sposób zaaranżować nastrojową alkowę

W alkowie wypoczywasz i relaksujesz się po pełnym pracy dniu. Od tego wnętrza zazwyczaj oczekuje się, że sprzyjać będzie wyciszeniu. Urządzenie go w przytulny sposób służy osiągnięciu tychże zamysłów. Jak jednak to uczynić? Zastosuj się do paru poniższych wskazówek.
W intymnej sypialni sprawdzą się ciepłe barwy - wszelakie brązy a także beże będą odpowiednie.... Read More »

W jaki sposób stworzyć przytulne mieszkanie wykorzystując domowe oświetlenie?

W jaki sposób stworzyć przytulne mieszkanie wykorzystując domowe oświetlenie?

Odświeżając mieszkanie zwróćmy uwagę na to jaki klimat domu chcemy finalnie otrzymać. W trakcie urządzania naszego lokum, ważne jest to by było ono urządzone w danym stylu, to pozwoli nam na szybszy i prostszy wybór akcesoriów i... Read More »

Oryginalne pomysły z użyciem fototapet

Oryginalne pomysły z użyciem fototapet

Jesteś indywidualistą, jaki nie lubi robić to co inni mu karzą? Albo jesteś osobą z wielką wyobraźnią i wciąż masz jakieś pomysły? Dodatkowo posiadasz duszę artystyczną, a w domu lub mieszkaniu masz mnóstwo zrobionych własnoręcznie przedmiotów, lub namalowanych samodzielnie obrazów? Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to ten artykuł jest o tobie i dla ciebie.


Tematem naszego artykułu będzie omówienie różnorakich aranżacji salonów z użyciem fototapet, w dodatku w zależności od rodzaju twej... Read More »

Next Page »