Tag: ściany

ściany

Ciekawy sposób na zmienienie wystroju sypialni. Który pomysł może okazać się strzałem w dziesiątkę?

Ciekawy sposób na zmienienie wystroju sypialni. Który pomysł może okazać się strzałem w dziesiątkę?

Myśląc nad zmienieniem czegoś w wystroju naszej sypialni najczęściej zastanawiamy się nad kupnem nowych mebli, lub też zmienieniem koloru ścian. To wydaje się nam najbardziej logiczne, natomiast może warto zastanowić się nad czymś jeszcze. Czymś co da nam odmianę oraz pozwoli troszkę poeksperymentować. Możemy pomyśleć o... Read More »

Oryginalne pomysły z użyciem fototapet

Oryginalne pomysły z użyciem fototapet

Jesteś indywidualistą, któremu nie podoba się robienie tego co inni od niego chcą? Albo jesteś osobą z dużą wyobraźnią i wciąż masz jakieś pomysły? Co więcej masz duszę artysty, a w domu albo mieszkaniu masz mnóstwo zrobionych własnoręcznie przedmiotów, albo narysowanych przez siebie obrazów? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś tak, to ten artykuł jest o tobie i dla ciebie.


Materią tego artykułu będzie omówienie różnorakich aranżacji pokojów dziennych przy użyciu fototapet, dodatkowo w zależności od rodzaju twojej... Read More »

Odświeżamy kwatera

Odświeżamy kwatera

Tak to już jest, że większości z facetów nie przyjdzie samo do głowy żeby cokolwiek ulepszać w swym najbliższym środowisku. Nie biorę tutaj pod uwagę żadnych drobnych zmian typu: nowy telewizor, zestaw stereo czy też komórka, ponieważ to są drobnostki nie godne nawet wspomnienia. Mam raczej na myśli to, iż nie wprowadzi on przemian mających wpływ na wygodę mieszkanka, a już na pewno nie zwróci uwagi na kolor ścian. Dopiero zjawienie się partnerki może to zmienić.... Read More »

Jakim sposobem robi się ceramikę do łazienki

Jakim sposobem robi się ceramikę do łazienki

Płytki ceramiczne są to cienkie płytki wyrabiane z mieszaniny gliny, piachu i różnych surowców mineralnych, używane jako wykładziny podłogowe albo ścienne. Przyrządzanie mieszanki ceramicznej jest ogromnie znaczącym łańcuchem wytwórczości, ponieważ wpływa na powtarzalność współczynników technicznych i kolorystyki.... Read More »

Next Page »