Światło do kuchni

Światło do kuchni

Przyjęło się mówić, że kuchnia to serce domu. Fakt, w tym pomieszczeniu zwykle gromadzi się dobra energia, życzliwość, zapach i sprzyjająca długim rozmowom atmosfera.

Wymarzona kuchniakuchnia – link do strony – powinna być piękna , ale przede wszystkim funkcjonalna.

Kuchnia otwarta na salon

Autor: designmilk
Źródło: http://www.flickr.com
Podstawą jest odpowiednie światło, z tego powodu tak ważny jest należyty projekt instalacji. Zwykle jeden żyrandol wiszący pośrodku sufitu nie wystarczy, ale dyskretne lampki halogenowe nad blatem roboczym w kuchni pomogą przy pracy. Poza tym dobrze jest lampę na dłuższym kablu powiesić nad stołem lub wyspą w kuchni. To odrębne strefy, które dopraszają się innego oświetlenia.

Warto się postarać, aby lampy kuchenne były zawieszone w miarę nisko – wtedy nie doznamy efektu oślepienia.

Stojące, metalowe, z drewna lub plecione jak kosze. W sieci prowadzi swą działalność wiele sklepów z oświetleniem, które idealnie sprawdzą się zarówno w klasycznych, nowoczesnych jak i minimalistycznych kuchniach. Sklepy zapewniają fachową pomoc w dobrze oświetlenia, i co najważniejsze dają gwarancję bezpiecznych i błyskawicznych zakupów.

Kuchnia (www.lemonroom.pl/fototapety-do-kuchni-25-do-kuchni.html) to także meble, które najwyraźniej określają jej styl. Na które się zdecydować?

=

Źródło: Apdmarket.pl

Kuchnia utrzymana w sielskim stylu to klimat domowy i zaciszny. Dominują w niej drewniane szafki, jako materiał naturalny a także obiekty, które są związane z rodziną. W takiej oazie spokoju nawet czas wolniej płynie i z pewnością poświęcimy chwilę na zakosztowanie rarytasów pani domu. Jeśli jednak wolimy bardziej nowoczesne pomysły, czujemy się przytłoczeni ilością dodatków, wybierzmy kuchnie w jak najprostszej formie. Kuchnia w tym stylu zaskakuje nas swą przestronnością więc jest to odpowiednie rozwiązanie dla małych rozmiarów wnętrz.

A może odważymy się na zawsze modny eklektyzm|połączymy oba te trendy? Dlaczego by nie zrobić ze starego mebla odziedziczonego po babci – połączonego z prostotą szafek kuchennych – oryginalną ozdobę naszej kuchni. Dodatkowo oświetlony sprawi, iż pomieszczenie będzie piękne i stylowe.

Similar Posts
Dobre oraz sprawdzone metody na aranżacje pomieszczeń z wykorzystaniem fototapety do kuchni
Dobre oraz sprawdzone metody na aranżacje pomieszczeń z wykorzystaniem fototapety do kuchni
Design jest teraz ważny dla większości klientów. Każdej osobie zależy bowiem czasem, aby lokum prezentowało sobą autentyczny styl. ...
Aranżacja pomieszczeń – sprzęty indyjskie i kolonialne
Aranżacja pomieszczeń – sprzęty indyjskie i kolonialne
Zastosowanie naturalnych materiałów we wnętrzach jest nie wyłącznie wyjątkowo modnym, lecz też gustownym wyjściem, które wprowadzi do wszelkiego mieszkanka...
Urządzasz kuchnię? Pomyśl nad ewentualnymi metodami zabudowy piekarnik
Urządzasz kuchnię? Pomyśl nad ewentualnymi metodami zabudowy piekarnik
Jeśli jak większość rodzin najwięcej czasu przebywasz w kuchni, powinieneś zastanowić się nad jej odpowiednim urządzeniem, by gotować z...