Tag: szafka

szafka

Za pomocą oświetlenia LED można nadać wnętrzom oryginalny charakter

Za pomocą oświetlenia LED można nadać wnętrzom oryginalny charakter

O pozytywnych cechach żarówek LED można powiedzieć wiele. Gdy już zdecydujemy się na tego rodzaju żarówki, zaczynamy rozważać, w jakich pomieszczeniach najlepiej je zamontować oraz jak je zastosować, by efekt był zarówno funkcjonalny, jak i oryginalny wizualnie. Nad blatem roboczym w kuchni najlepiej zdecydować się na okrągłe, płaskie żarówki, takie jak mr16, lecz tego typu mocowanie nie wszędzie będzie najlepszym... Read More »

Meble w naszych domach

Meble w naszych domach

Kiedy zaczynamy szukać świetnych mebli do swojego domu może pojawić się problem. Kłopot ten da się jednak rozwiązać. Trzeba mianowicie mieć świadomość, czego chcemy, bo inaczej zagubimy się w gąszczu wielości wyboru. Bo wybór, gdy chodzi o meble w naszych czasach jest duży. Naprawdę trudno jest wyszukać meble po jednym spacerze do... Read More »

Łazienka – jak ją komfortowo urządzić

Łazienka – jak ją komfortowo urządzić

Jeżeli żyjesz w bloku z okresu Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, zamawiając meble łazienkowe będziesz zmuszony patrzeć w pierwszej kolejności na ich rozmiar i na to, czy można je jakoś w tym niewielkim pomieszczeniu upchnąć. Jeżeli jesteś takim szczęśliwcem, który może się szczycić dużą łazienką, możesz bez ograniczeń wybierać meble do tego pomieszczenia, nie zamartwiając się o ich wielkość.... Read More »

Czysta i praktyczna kuchnia

Czysta i praktyczna kuchnia

Kuchnia jest sercem każdego domu. To miejsce, w którym przy wspólnych posiłkach widzimy się z naszą rodziną lub przyjaciółmi, razem przyrządzamy smakowite dania czy spędzamy miły wieczór. Z tej przyczyny żadne z innych pomieszczeń w domu lub mieszkaniu nie wymaga tak przemyślanego zaprojektowania, co kuchnia. Dotyczy to nie tylko samych mebli, ale także tego, co może skrywać się w ich... Read More »