Tag: szafka

szafka

Za pomocą oświetlenia LED można nadać wnętrzom oryginalny charakter

Za pomocą oświetlenia LED można nadać wnętrzom oryginalny charakter

O pozytywnych cechach żarówek LED można mówić wiele. Gdy już podejmiemy decyzję, że chcemy mieć tego typu żarówki, zaczynamy rozważać, w których pomieszczeniach najlepiej je zainstalować oraz jak je zastosować, aby rezultat był zarówno funkcjonalny, jak i oryginalny wizualnie. Nad kuchennym blatem najlepiej zdecydować się na okrągłe, płaskie żarówki, takie jak mr16, ale tego typu mocowanie nie w każdej sytuacji się... Read More »

Czysta i praktyczna kuchnia

Czysta i praktyczna kuchnia

Kuchnia jest sercem każdego domu. To przestrzeń, w której przy wspólnych posiłkach widzimy się z naszymi bliskimi lub przyjaciółmi, wspólnie przyrządzamy smakowite dania czy prowadzimy długie rozmowy. Z tej przyczyny żadne z innych pomieszczeń w domu lub mieszkaniu nie dopomina się tak przemyślanego projektu, co kuchnia. Dotyczy to nie tylko samych mebli, ale również tego, co kryje ich... Read More »

Meble w naszych domach

Meble w naszych domach

Kiedy zaczynamy szukać świetnych mebli do swojego domu może pojawić się problem. Kłopot ten da się jednak rozwiązać. Trzeba mianowicie mieć świadomość, czego chcemy, bo inaczej zagubimy się w gąszczu wielości wyboru. Bo wybór, gdy chodzi o meble w naszych czasach jest duży. Naprawdę trudno jest wyszukać meble po jednym spacerze do... Read More »

Łazienka – jak ją komfortowo urządzić

Łazienka – jak ją komfortowo urządzić

Jeżeli żyjesz w bloku z okresu Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, zamawiając meble łazienkowe będziesz zmuszony patrzeć w pierwszej kolejności na ich rozmiar i na to, czy można je jakoś w tym niewielkim pomieszczeniu upchnąć. Jeżeli jesteś takim szczęśliwcem, który może się szczycić dużą łazienką, możesz bez ograniczeń wybierać meble do tego pomieszczenia, nie zamartwiając się o ich wielkość.... Read More »