Tag: szafka

szafka

Za pomocą oświetlenia LED można nadać wnętrzom oryginalny charakter

Za pomocą oświetlenia LED można nadać wnętrzom oryginalny charakter

O pozytywnych cechach żarówek LED można pisać dużo. Gdy już zdecydujemy się na tego typu żarówki, zaczynamy rozważać, w jakich pomieszczeniach najlepiej je zainstalować oraz jak je zastosować, aby efekt był zarówno funkcjonalny, jak i atrakcyjny wizualnie. Nad kuchennym blatem najlepiej zdecydować się na okrągłe, płaskie żarówki, takie jak mr16, ale tego typu mocowanie nie w każdej sytuacji się... Read More »

Łazienka – jak ją komfortowo urządzić

Łazienka – jak ją komfortowo urządzić

Jeżeli zamieszkujesz w bloku z PRLu, zamawiając meble łazienkowe będziesz musiał patrzeć głównie na ich wymiary i na to, czy można je jakoś w tym niewielkim przybytku zmieścić. Jeśli jesteś takim szczęśliwcem, który może się szczycić sporą łazienką, możesz dowolnie zamawiać meble do tego pokoju, nie zamartwiając się o ich wymiary.... Read More »

Meble w naszych domach

Meble w naszych domach

Gdy szukamy perfekcyjnych mebli do swojego domu może pojawić się problem. Problem ten da się jednak rozwiązać. Trzeba mianowicie mieć świadomość, czego chcemy, bo w innym wypadku zagubimy się w gąszczu wielości wyboru. Bo wybór, jeżeli będzie chodziło o meble w naszych czasach jest ogromny. Naprawdę trudno jest wyszukać meble po jednym spacerze do... Read More »

Czysta i praktyczna kuchnia

Czysta i praktyczna kuchnia

Kuchnia jest sercem każdego domu. To miejsce, w którym przy wspólnych posiłkach obcujemy z naszą rodziną lub przyjaciółmi, razem gotujemy czy prowadzimy długie rozmowy. Z tego względu żadne z innych pomieszczeń w domu lub mieszkaniu nie potrzebuje tak przemyślanego projektu, co kuchnia. Dotyczy to nie tylko samych mebli, ale także tego, co może skrywać się w ich... Read More »