Szkło w kuchni – miej na uwadze efektowne rozwiązanie, jeżeli masz w planach remont

Szkło w kuchni – miej na uwadze efektowne rozwiązanie, jeżeli masz w planach remont

Jednym z zasadniczych pomieszczeń każdego domu jest kuchnia. Wspólne śniadania, pieczenie świątecznych ciasteczek z dziećmi czy długie, wieczorne rozmowy to wyłącznie niektóre z rzeczy, jakie w niej robimy. Aby właściwie służyła i była funkcjonalna, musimy pomyśleć o stosownych meblach, a także o wykończeniu kuchni, a przede wszystkich o ścianach.

Szklany blat

Autor: local louisville
Źródło: http://www.flickr.com
Niezmiernie cenionym dzisiaj rozwiązaniem są panele szklane, które doskonale zastępują popularnie stosowane dotychczas płytki oraz mogą dawać jeszcze lepszy rezultat estetyczny. Sprawdź sam: www.twoja-galeria.eu/9-panele-szklanelko wspomnianą powyżej dekoracyjność. Są bardzo użyteczne, co doceni każda pani domu lubiąca szykować jedzenie dla całej rodziny. Podczas gotowania trudno jest uniknąć plam i zabrudzeń, szczególnie gdy gotujemy sos spaghetti bądź zamierzamy zmiksować zupę krem.

Bałagan robi się także wtedy, gdy do kuchni przychodzą maluchy. Nie chcemy ich przeganiać, a tym samym nie uśmiecha nam się porządkowanie po wspólnym gotowaniu. Panele szklane są niezwykle proste w czyszczeniu, więc już nie spędzimy w kuchni kilku godz. na pucowaniu glazury. Wystarczy przetrzeć je szmatką. Następną zaletą niniejszego rozwiązania jest sposobność wyboru spośród różnego rodzaju szkła, w tym szkła bezbarwnego, matowego czy lakierowanego – zobacz też szkło dekoracyjne fusingowe. Można szkło dekoracyjne fusingowea szkło z nadrukiem dopasowanym do aranżacji naszej kuchni albo postawić na ulubiony krajobraz, jakim odtąd każdego dnia będziemy mogli cieszyć nasze oczy.

Oprócz tego szkło na ścianie daje odczucie lekkości, co jest ważne przede wszystkim w niewielkich kuchniach, gdzie mamy naprawdę niedużo przestrzeni. Wybierając do tego jasny motyw szkła będziemy mieć przyjemnie urządzoną kuchnię, w której będziemy z chęcią przygotowywać jedzenie bądź po prostu rozkoszować się wolną chwilą przy filiżance ulubionej herbaty. Szkło jest odporne na zabrudzenia i zarysowania, lecz zawsze warto jest wzmocnić je folią lub siatką bądź zainwestować w szkło hartowane.

W kuchni można zastosować nie tylko szklane panele, lecz również szklane blaty na stołach – . Wyglądają tak samo efektownie, cohttp://twoja-galeria.eu/blaty-szklane.htmlmieszczenia, jak mogą to zrobić stoły z drewna. Dają wrażenie nadzwyczaj lekkich, a równocześnie są eleganckie, zatem będą świetnym dodatkiem do urządzanego wnętrza.

Similar Posts
Drylownica na lato
Drylownica na lato
Wszyscy, którzy cenią dziewicze właściwości owoców i kochają stosować je we własnej kuchni w rozmaitych formach, są zmuszeni zmierzyć...
Jeśli potrzebujemy mieć odpowiednio oświetlone pomieszczenie warto nabyć dobre lampy do przedpokoju
Jeśli potrzebujemy mieć odpowiednio oświetlone pomieszczenie warto nabyć dobre lampy do przedpokoju
Jednym z najbardziej kluczowych szczegółów wyposażenia naszego lokum czy też naszego domu jest oczywiście dobre oświetlenie, które zagwarantuje stosowną...
Aranżacja wnętrz|Naklejki na ścianę oraz pomysłowa aranżacja wnętrz.
Aranżacja wnętrz|Naklejki na ścianę oraz pomysłowa aranżacja wnętrz.
Aranżacja pomieszczeń to temat ostatnio bardzo modny. W aranżacji mieszkań nawet takie szczegóły jak nalepki na ścianę grają wielką...