Tag: Wanna

Wanna

Łazienka w nowoczesnym stylu i jej ciekawe aranżacje

Łazienka w nowoczesnym stylu i jej ciekawe aranżacje

Łazienka w nowoczesnym stylu musi być przestronna. Panuje w niej aranżacyjny minimalizm. Jeśli nie jest widna, ogromne tafle luster optycznie powiększają pomieszczenie. O klimacie umywalni decydują płytki ścienne i podłogowe o nowoczesnym designie, które intrygująco odbijają światło i przydadzą całemu pomieszczeniu blasku.... Read More »

Wanna – piękno i wygoda

Wanna – piękno i wygoda

Każdy z nas docenia wygodę oraz szansę kontaktu z ładnymi rzeczami. Doświadczamy tego różnymi drogami i różnie odbieramy. Dla pierwszych wygodą będzie najnormalniejsza wanna, dla drugiego odpoczynek w jacuzzi. Analogicznie w kwestii piękna, które ktoś dostrzeże w ogromie współczesnych budynków, jeszcze ktoś inny dostrzeże piękno muzyki rapowej lub piękno zgrabnego ciała. Jak wiele ludzi, tyle upodobań. Bezsprzeczne jednak będzie to, że każdy lubi spędzać czas z tym, co się podoba i jest... Read More »

Aranżacja niedużej łazienki

Aranżacja niedużej łazienki

Niewielka toaleta stanowi zawsze duże wyzwanie dla kogokolwiek, kto chce ją zaaranżować w sposób funkcjonalny, a jednocześnie estetyczny. 2 podstawowe kłopoty związane z takowym wnętrzem to kwestia zmieszczenia wszystkich koniecznych urządzeń a także wizualne powiększenie wnętrza. Nie można ich jednak rozważać w oderwaniu od... Read More »