Tag: Wanna

Wanna

Aranżacja niedużej łazienki

Aranżacja niedużej łazienki

Malutka toaleta stanowi za każdym razem duże wyzwanie dla kogoś, kto chce ją urządzić w sposób funkcjonalny, a zarazem miły dla oczu. Dwa podstawowe problemy powiązane z podobnym wnętrzem to kwestia pomieszczenia wszelkich potrzebnych urządzeń i wizualne powiększenie wnętrza. Nie możemy ich jednakże rozpatrywać w oderwaniu od... Read More »

Łazienka w nowoczesnym stylu i jej ciekawe aranżacje

Łazienka w nowoczesnym stylu i jej ciekawe aranżacje

Łazienka w stylu nowoczesnym musi być przestronna. Dominuje w niej minimalizm aranżacyjny. Jeżeli nie jest widna, wielkie tafle zwierciadeł optycznie zwiększają wnętrze. O kolorycie toalety przesądzają płytki ścienne i podłogowe o nowoczesnym wyglądzie, jakie intrygująco odbijają światło oraz przydadzą całemu pomieszczeniu blasku.... Read More »

Wanna – piękno i wygoda

Wanna – piękno i wygoda

Wszyscy niezwykle lubimy wszelkiego rodzaju udogodnienia i możliwość kontaktu z pięknem. Doświadczamy tego różnymi sposobami i różnie postrzegamy. Dla jednych wygodą będzie zwykła wanna, dla drugich relaks w spa. Podobnie w przypadku piękna, które jeden dostrzeże w ogromie nowoczesnych budynków, jeszcze ktoś inny doceni piękno muzyki bluesowej lub piękno zgrabnego ciała. Ile osób, tyle upodobań. Bezsprzeczne jednak będzie to, iż wszyscy lubią spędzać czas z tym, co się podoba oraz jest... Read More »