Tag: wnętrze

wnętrze

W jaki sposób dobrze urządzić swój dom czy mieszkanie czyli kilka porad na niebanalne wykończenie wnętrza.

W jaki sposób dobrze urządzić swój dom czy mieszkanie czyli kilka porad na niebanalne wykończenie wnętrza.

Wykończenie mieszkania albo domu to proces, który czasami może trwać parę długich miesięcy. Tak naprawdę ciężko czasami stwierdzić, że ten etap się skończył, bo cały czas się dokupuje kolejne drobiazgi i realizuje nowe pomysły. Tak naprawdę wykończenie wnętrza składa się z dwóch zasadniczych etapów, jakie często zachodzą na siebie. Pierwszym z nich jest wybranie podstawowego wyposażenia, to znaczy przede wszystkim posadzek, koloru ścian i mebli.... Read More »

Jak zaaranżować mieszkanie, by faktycznie było wygodne? Są pewne techniki, które na pewno to ułatwią

Jak zaaranżować mieszkanie, by faktycznie było wygodne? Są pewne techniki, które na pewno to ułatwiąJak dalece o idealnym wnętrzu decyduje konkretny styl aranżacji, a jak wpływa na całość kompozycja?


Na dobry wygląd wnętrza na pewno wpływa jasny podział stref. Jak jedna jest od następnej oddzielona, przykładowo dzienna od nocnej, to łatwiej ją zaaranżować tak, żeby miała swój reprezentacyjny charakter. W nocnej strefie każdy domownik może zaspokoić własne potrzeby estetyczne. O idealny wygląd reprezentacyjnej części mieszkania powinniśmy zadbać już na wejściu. Z pewnością więc obszerny, pełen świata przedpokój z wbudowaną szafą da nam gwarancję zachowania niezbędnego dla tego miejsca ładu.... Read More »

Fototapety do salonu mają szansę prezentować przeróżne motywy

Fototapety do salonu mają szansę prezentować przeróżne motywy

Kiedy nie chcemy nazbyt sporym kosztem przemieniać wizerunku swoich pomieszczeń, to koniecznie warto poszukać odpowiedniego... Read More »

Odświeżamy kwatera

Odświeżamy kwatera

Tak to już jest, iż większości z panów nie przyjdzie samo na myśl żeby cokolwiek modyfikować w swym najbliższym środowisku. Nie biorę tutaj pod uwagę żadnych małych zmian w rodzaju: nowy telewizor, zestaw stereo bądź też telefon komórkowy, bowiem to są drobnostki nie warte nawet wspomnienia. Mam raczej na myśli to, iż nie wprowadzi on zmian wpływających na luksus mieszkanka, a już z pewnością nie zwróci uwagi na ściany. Dopiero pojawienie się partnerki może to zmienić.... Read More »

Next Page »